Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehetséges a kontaktlencse?

Lehetséges a kontaktlencse?

Figyelt kérdés

Szemüveges vagyok 3 éve már lassan,közelre kell a korigáció,azaz nem állandóan. A szemüvegem mindig elfelejtem felvenni,túl macerás,hogy folyton le-fel veszegetem,ezzel viszont csak magamnak ártok,hisz nem fog javulni a szemem. A mostani keretem úgyis kinőttem,szóval új kéne helyette,így arra gondoltam,kontaktlencsés leszek.

Azt berakom reggel,kiveszem este,vagy be sem rakom olyan napokra,amikor tudom,hogy nem kell semennyit olvasnom(kirándulás,itthon lazulás,stb.)

De mivel ugye nem állandó szemüveges vagyok,ezért felmerült bennem az is,hogy olvasó kontaktlencse nincs is. :(

Valakinek van/hallott róla? Vagy marad a szemüveg??


2015. aug. 2. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Van pluszos kontaktlencse is persze, csináltass egy vizsgálatot optikában, ott kapsz próbalencsét is, aztán eldöntöd jobb-e mint a szemüveg.
2015. aug. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!