Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Acuvue Advance vagy Acuvue...

Acuvue Advance vagy Acuvue Oasys havi lencse?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem a kérdést...

Nem, egyik sem havi lencse, kéthetesek.

Hogy melyiket használd? Amelyiket a szemészed a szemedre illesztett. Nem helyettesítik egymást, más a görbület, az alapanyag... én innen nem tudom melyiket használtad és melyik vált be.

Advance-ot mondjuk már nem igen ajánlanak szerintem, mert év végén megszüntetik a gyártását. Persze a már legyártott forgalomban marad és kapható lesz, de egyre nehezebb lesz beszerezni.

2015. aug. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Oasyst használok, mivel 8.4 görbület kell, a másik nem lenne jó nekem. Abból 8.3 meg 8.7 van. És ez nagyon nem mindegy. Oxigénáteresztése is az Oasysnak jobb. És igaz hogy 2hetes lencse, de nekem az orvosok mondták hogy ugyanolyan mint a havi, szóval nyugodtan hordhatom egy hónapig.
2015. aug. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!