Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nem túl rossz a szemem, de...

Nem túl rossz a szemem, de kell azért állandóra, hogy ne eröltessem a szemem. Melyik legyen, szemüveg vagy kontaklencse?

Figyelt kérdés
2008. szept. 6. 16:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

Az egyévest is naponta kiveszed, de 1évig jo a szavija. És a lágy sztem is modernebb, sőt,sztem kényelmesebb lehet,így mint lencsés gondolom az térezni lehetne.

Ám igen ez tényleg kellemetlen mikor alámegy vmi..megtudok veszni..a többiek hisztis picsának hisznek emiatt..de ha tudnák milyen..de am ez nem olyan sűrűn fordul elő..tehát kilehet bírni. Am 1jo tanács: ne használj semmilyen kéztörlőt, törölközőt meg főleg ne!!

(ismét az első v.)

2008. szept. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszike! :)Sztem jövhét után sort kerítek egy vizsgálatra és ha lesz vmi kérdésem amit elfelejtek megkérdezni, vagy hasonlók amik közbe felmerülnek prividre írok.. :)
2008. szept. 6. 22:57
 13/13 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy azt én kérhetem, hogy miylen időre írjon fel vagy a doki dönti el?
2008. szept. 7. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!