Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Normális hogy még mindig...

Normális hogy még mindig homályosan látok?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam szemüveget és messzire még homályosan látok. Kérdezte a visionben az optikus amikor odaadta hogy jól látok? mondtam neki hogy messzire homályos, de ő azt mondta ez változni fog, azóta eltelt 24 óra és még mindig homályos. Szeritetek meg fogja szokni a szemem vagy menjek vissza hátha valamit elrontottak. Soha nem volt még szemüvegem, normális válaszokat szeretnék :)

2015. aug. 14. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj a làtoidegeknek az agyban kell egy két nap is vagy hét hoy megszokjad a hordàst. Nem kell visszamenned mert ugyanazt mondjak neked mint én montam. Én kb most vagyok 1 éve szemcsis de jo semmi gondom nincs vele cuki vagyok benbe meg szeretem is de romlott a làtásom picit az -1,7 dipotriámhoz képest ezért megyek nivemberbe vissza szemorvoshoz. Uj szemcsi kell jobb lencsékkel szép keret kell megint. Xd és szeretem jobban mint a műszemet vagy a kontaklencsét fujj. Xd meg műtétre se akarok menni hoy 2 nap alatt megjavuljon a làtásom ugyse sportolok semmi olyat amibez jo làtás kelk. Szoval hordom jo az. Aki megcsufolt az vegye magàra mert legalább nekem van egy intellektuàlis divatérzékwm fiuként a szemcsikhez meg maga a ruhàkhoz is persze a zenét szeretem zongirát orgonat. Xs
2015. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja,ha egy hét után is ez lesz, akkor menj csak vissza. Amúgy én ilyen téren szerencsés vagyok,pl ha délelőtt megkapom a szemcsit, délután már megszoktam!!
2015. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!