Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Feher szinu neha ugralo...

Feher szinu neha ugralo fenyes pontokrol szeretnek kerdezni hatha valaki tapasztal hasonlot?

Figyelt kérdés
Par hete fenyes feher pontokat latok amik ugralnak foleg akkor latom ha az egre nezek eleg idegesito mert akkor is latom ha a szobaba vagyok , persze ha lefoglalom magam akkor nem latom merr nem figyelek ra de azert ilyen nekem sosem volt es eleg ijeszto. Elmentem szemeszetre , nem talaltak semmit,neurologushoz is elkuldtek nem talaltak semmit. Nem ertem mitol lehet . nem tudom osszefugg e de sztem a keves alvas miatt lehet hogy estenkent fajo de inkabb nyomo erzest erzek a fejteton es a nyakamnal neha bizsereg zsibbad ha felkelek . a vernyomasom es a cukrom is rendben van raadasul meg csak 25 eves vagyok nem ertem mi lehet a gond elegge aggodok. Hozza teszem h estenkent a munka miatt honapok ota csak par orakat alszok. Van valakinek esetleg hasonlo? Hova menjek tovabb vizsgalatokat csinalni?

2015. aug. 20. 13:19
 1/6 eznemlényeges ***** válasza:
Én is látom őket ha az égre nézek meg néha a szobában is, engem nem zavarnak, csak figyelem ahogy ugrándoznak. 15/F
2015. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha az égre nézek, akkor én is látom, és a szobában is ha pl vakító fehér felületre nézek, mint pl a WC ajtó, szerintem ezt mindenki látja.
2015. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is látok ilyet.

Ha nem növekszik meg jelentősen a számuk akkor nincs gond.

Én már kb 5 éves korom óta látom őket :D

[link]

2015. aug. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy van uvegtesti homaly,az a fekete uszkalo kis kukac alaku valamik de en nem olyat latok ami uszkal. Hanem rengeteg kicsi feher pontot csillagokat amik ugralnak
2015. aug. 20. 18:10
 5/6 eznemlényeges ***** válasza:

erről én ennyit találtam: AZ EGYETEMES ENERGIAMEZŐ „LÁTÁSA"

Gyakorlat

Az Egyetemes Energiamező vizsgálatához úgy kezdhetünk hozzá legkönnyebben, hogy egy szép nyári napon lefekszünk a fűbe, és a kék égre bámulunk. Kis idő múltán képesek leszünk látni a kis orgone-gömböcskéket, amint a kék égen cikázó mintákat írnak le. Apró, fehér gömböknek tűnnek, néha pici fekete pöttyel, ami 2-2 másodpercre feltűnik, majd enyhe nyomot hagyva maga mögött ismét eltűnik. Ha folytatjuk és finomítjuk a megfigyelést, látni kezdjük, ahogy az egész mező szinkronizált ritmusban pulzál. Napsütéses időben ezek az energiagömbök ragyogóak, és gyors mozgásúak lesznek. Felhősebb napokon áttetszőbbek, lassabban mozognak, és kevesebb van belőlük. Füstködös városban számuk kevesebb, és nagyon lassan mozognak, alultöltöttek. A legtöbb és a legragyogóbban töltött gömböcskét a svájci Alpokban láttam, ahol soka napsütéses óra, és hó borít mindent vastag buckákban. Nyilván a napfény tölti fel a gömböcskéket. Most tekintetünket fordítsuk az ég felé mutató fák tetejére. Esetleg egy zöld ködöt látunk a fák körül. Érdekességként észrevehetjük, hogy ebben a ködben nincsenek gömböcskék. De ha figyelmesebben vizsgáljuk, látni fogjuk ezeket a gömböcskéket a zöld köd szélén, amint megváltoztatják mozgásukat befolyva a fa aurájába, ahol eltűnnek. Láthatóan a fa aurájába abszorbeálja a gömböcskéket. A fa körül a zöld leveles állapot idején jelennek meg, tavasszal és nyáron. Korábban a legtöbb a fa aurája rózsaszín-vöröses árnyalatú, hasonló áfák vörös rügyeihez. Ha közelebbről megnézünk egy szobanövényt, hasonló jelenséget fogunk látni. Tegyük a növényt erős fény alá, úgy, hogy a háttér sötét legyen. Kékeszöld vonalat láthatunk f elvillanni a levelek mentén, a növekedés irányában. Hirtelen villannak fel, majd a szín ismét elhalványul, csupán azért, hogy ismét felvillanjon a növény túloldalán. Ezek a vonalak reagálnak a kezünkre, vagy egy kristályra, ha az aurához közelítjük. Ahogy távolítjuk a kristályt a növénytől, láthatjuk, hogy mindkettőjük aurája megnyúlik, hogy kontaktusban maradhassanak egymással. Egyszer megpróbáltam látni a fantomlevél effektusát, amiről oly széleskörűen beszélnek a Kirlian-fotók kapcsán. A Kirlianfényképezés módszerei segítségével az emberek képessé váltak arra, hogy a teljes levelet lefényképezzék, miután a felét már levágták. Megfigyeltem a levél auráját. Egyszerű vízkék volt. Amikor elvágtam a levelet, a teljes levél aurája véres-gesztenyeszínűvévált (5.1. ábra). Visszaléptem, és bocsánatot kértem a növénytől. Amikor a vízkék szín újrateremtette magát, 1-2 percen belül mutatta a hiányzó rész határozott jeleit, de nem olyan tisztán, mint ahogyan én azt a Kirlian-fényképeken láttam. Az^lettelen tárgyaknak is van aurája. A legtöbb személyes tárgy átitatódik tulajdonosa energiájával, és kisugározza azt magából. A drágaköveknek és a kristályoknak érdekes, többrétegű, bonyolult aurájuk van, ami felhasználható a gyógyításban. Például az ametiszt aurája aranyszínű, arany sugarak törnek elő belőle a csiszolt felületeiről.

2015. aug. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kicsi fehér pontot is látja mindenki ha az égre néz.
2015. aug. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!