Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Meddig tarthat még a betegsége...

Meddig tarthat még a betegségem, hogy viseljem lelkileg?

Figyelt kérdés

Uveitiszem van és már korábban jelentkeztek a tünetek, de hanyagoltam bizonyos okok miatt (már korábban volt párszor ilyenem). Szedtem gyógyszert rá, aminek mellékhatása jelentkezett (stria). Most abbamaradt. Nagyon félek, mert megint gyulladásos lett a szemem. Már jó ideje tart a kezelés és az utolsó reményem is kezd eltűnni.

Már pár napja depressziós vagyok miatta, csak sírnék, félek. Rémálmaim is vannak.

Idegesítenek a bőrömön lévő striák, amik nem szűnnek, pedig már fogytam is.

Rendbe fogok jönni? Esetleg, akik ilyen betegségben vannak és hosszú idő volt a lefolyás, mi volt a tapasztalatuk, milyen kezelést kaptak még?

Lelkileg hogy lehetnék jobban?

Köszönöm a segítséget.



2015. aug. 22. 22:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel a kérdéssel szemészt kellene felkeresned személyesen. Az orvostudakozó oldalán is tudsz kérdést feltenni a szakterületben jártas orvosnak.
2015. aug. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!