Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nem látok tökéletesen a...

Nem látok tökéletesen a kontaktlencsémmel. Lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
Most kaptam először kontaktlencsét, már volt próbalencsém. Azzal tökéletesen láttam, de még megnézték, hogy esetleg tudnak-e még javítani azon. Elvileg igen, de most, hogy megkaptam az új lencsét kissé módosított adatokkal, érzem, hogy ez nem az igazi. Ilyenkor nincs mit tenni, igaz?

2015. aug. 27. 11:16
 1/7 PPeePPiiTTaa ***** válasza:

Vidd vissza!!! ha nem jó a dioptria ki kell hogy cseréljék ingyen és bérmentve!

viszont azt előtte azért nézd meg hogy nincs kifordítva e a lencse, illetve, hogy nincs e rajta valamilyen karcolás, letörve darabka!

2015. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak nem-e az én hibám is? Mert kérdezgette, hogy így-e vagy úgy-e a jobb, és nyilván én mondtam, hogy így jobb lesz. De így akkor sem az igazi :/
2015. aug. 28. 21:38
 3/7 PPeePPiiTTaa ***** válasza:

Hát az igaz, te döntöttél úgy, de nagyon sok minden befolyásolja, hogy hogyan látsz abban a pillanatban. Helyedben legközelebb reggel mennék vissza, amikor még pihent a szemed. De mindenképpen menjél vissza, mert ki kell hogy cseréljék a lencséidet!

(meg zárójelben megjegyezném:) vannak emberi hibák, teljesen véletlenül nem jó lencsét rendeltek neked, ilyen is előfordulhat)

szóval szerintem nyugodtan menjél vissza, és kérj segítséget, mert végülis így nem maradhat a helyzet!

2015. aug. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 PPeePPiiTTaa ***** válasza:
Meg amit még hozzátennék, ha normális optikát választottál, úgyis profin fognak hozzádállni, és próbálni fognak segíteni, mert nekik is az az érdekük!
2015. aug. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor intézek először is egy hívást :)
2015. aug. 29. 19:35
 6/7 anonim válasza:
Az új lencsémmel én is rosszul láttam amikor megkaptam. A próbalencsével pedig tökéletesen amikor berakták először az Ofotértben. Azt hittem a dioptria rossz, úgy hogy visszamentem a lencsével, hogy valami nincsen rendben. Ott az illetékes azt mondta, hogy az új lencséknél előfordul, hogy a szemnek meg kell szoknia, és ez akár 1 hétbe is beletelhet. Most van benne 5. napja, de már minden tökéletes.
2015. aug. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A próbalencsémet egy hónapig hordtam, tökéletes volt az első perctől fogva. Ezzel sem az a baj, hogy szúr, vagy bármi. Egyszerűen nem jó a dioptria.
2015. aug. 31. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!