Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet a 4 hónapos kislányom...

Mi lehet a 4 hónapos kislányom szemével?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Voltunk vele szemészeten, semmi baj sincs vele, annyi van a leletre irva, hogy látják hogy nagyobb a jobb szeme. Küldtrk tovább neurologushoz, de ott még nem voltunk. Mi lehet ez? Egyik napról a másikra lehúzódott az alsó szemhéja, és elkezdett kancsítani, de csak akkor néz befelé, ha nagyon vizsgàlja a könyökét, vagy elfárad miközben eszik. Nem is az aggaszz, hanem hogy mi lehet ez a szemhéjával? Agyon aggódtam magam már, ráadásul a gyermekorvos nem is értette mit mutatok neki...



Itt a kép[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


2015. aug. 28. 11:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem jó a link. [link]
2015. aug. 28. 11:37
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocs, de akárhogy forgatom a fejem, nem igazán látok semmi különöset. Főleg így oldalról nézve...


Szép gyerek!


Amúgy nekem is nagyobb az egyik szemem. A férjem egyik füle meg lejjebb van mint a másik. Lehet a mások szeme majd hozzánő.


Egy ismerősömék gyerekének újszülött korában hatalmas kidülledő szemei voltak. Megvizsgálták, mert azt hitték szemnyomás probléma, de nem. Semmi baja nem volt. Azóta a gyerek feje hozzánőtt a szeméhez és tök jól néz ki.

2015. aug. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*másik
2015. aug. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A jobb szeménél az alsó szemhéj teljesen eltünt neki, de csak egy hete kezdődött ez neki...nem utal valamilyen betegségre?
2015. aug. 28. 12:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem látok semmit a szemhéján, pedig szemészeten dolgoztam. Enyhe kancsalság lehet, de 1 éves korig bőven kinőheti. ha nagyon aggaszt, szemorvoshoz menjetek, mert ő csinál szemfenékvizsgálatot és ha az jó, akkor kizárhatjátok a komoly betegségeket.
2015. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én látom, miről beszélsz. Nem piros, gyulladt egy kicsit? Csak mert számomra arra hasonlít, mint mikor pl. árpa van a szememen és megduzzad a szemhéjam.
2015. aug. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem gyullast nem piros, kulsoleg semmi sem lathatoa
2015. szept. 8. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!