Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS, mit csináljak kislányom...

SOS, mit csináljak kislányom szemével?

Figyelt kérdés

Tegnap a konyhában voltunk, és én háttal álltam neki, amikor szólt az apja, h jaj szegény, beverte a fejét az asztalba (14 hós, és már eléri a fejével) nem volt erős, gondoltam, mert nem hallottam a puffanást sem, egy kicsit ránéztem, fogta meg mutogatta a halántékát meg a szemét, de nem sírt, fél perc múlva már nem is foglalkozott vele, így én sem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget.

Viszont most reggelre gondolom ettől, a szemgolyóján van egy piros folt és egy kicsit a szemhéja is be van dagadva fent. Nem foglalkozik vele, gondolom így nem fáj neki, de ez ugye nem lesz komolyabb baja? Lehet vele valamit csinálni? Menjek vele orvoshoz??


2010. júl. 12. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy megnyugodj, vidd el orvoshoz.

Nálunk is volt hasonló baleset, a lányom elcsúszott a konyhában és fejjel nekiesett a széknek. A szeme sarka felrepedt, vérzett, bedagadt szegénynek. Szerencsére nem lett nagyobb baj, szépen begyógyult neki. Én elvittem orvoshoz a biztonság kedvéért, de a doktor is mondta, hogy csak felületi sérülés.

Viszont szépen kitisztította a sebet, mert nekem nem hagyta a gyerkőc.

2010. júl. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
neki nem sebes, csak a szemgolyón csúnya az a bevérzés...lehet, hogy elviszem...de tuti felhívom...köszi
2010. júl. 12. 11:44
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem nincs nagy baj, de azért a bizti kedvéért hívd fel a dokit.:)

1. voltam.

2010. júl. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azt mondta, vigyem be az sztkba szemtükrözésre a bizti kedvéért...
2010. júl. 12. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!