Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ekcéma a szememnél?

Ekcéma a szememnél?

Figyelt kérdés

Ekcémás vagyok,a könyökhaljataimban szokott lenni,de jo fel eve a szemem alatt is olyan,hámlik,piros,de nem viszket.Eleinte nagyon viszketett,ettol be is gyulladt az alsó szemhéjam. kaptam ra Tobradexet szemorvostol,aki szerint csak szemhejgyulladas,hatott is,par hétig nem volt semmi bajom.De folyton előjön,es nagyon csúnya...piros es nagy bordarabok hamlanak,pedig kb 1,5 centis területről van szo,es be is van icipicit dagadva.Foleg azt rühellem,mikor a kis bordarabok belemennek a szemembe,es szúrnak.Shea vaj jo szokott lenni ra,hidratalas szempontjából,de mindig olyan lesz a szempillám,ezzel együtt a szemüvegem is.es rohadt idegesítő,hogy zsíros lesz a vajtol a szemüvegem.

Valami hatásos krém? Olvastam olivaolajas sóról,de a szemem alá inkabb nem kenek sot,hatha belemegy es csípi...

Tobradexet,neogranormont,Árnika krémet,sheavajat,Dernored krémeket hasznaltam,véglegesen egyik sem használt.mit ajanlotok?

koszi elore is!!



2015. szept. 7. 22:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!