Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 3D szepilla kontaktlencse...

3D szepilla kontaktlencse vásárlás előtt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap rakattam fel 3D pillákat, mert már nagyon régóta ki szerettem volna próbálni. Viszont hétfőn megyek az optikába vizsgálatra mivel kontaktlencsét szeretnék. Fog jelenteni bármi gondot is az, hogy műszempillát raktak fel? Egyébként a továbbiakban nem tervezem, hogy újratöltetem, mindenképp leszedetem, de ha már felrakattam drága pénzért kivárom, amíg tart. Pár ismerős már mondta, hogy ez nem lehet akadály, de azért én parázom picit. Előre is köszönöm a válaszokat! 22/L

#kontaktlencse #műszempilla #3D műsezmpilla
2015. szept. 10. 09:07
 1/1 PPeePPiiTTaa ***** válasza:
az a baj, hogy meg kell fognod a szempilláidat és kicsit felfele húzni és megtartani őket, ha be akarod rakni a lencséket. ha új lencsés vagy akkor kicsit gáz mert megtanulni berakni nem biztos hogy egyszerű lesz, csak óvatosan fogd meg a szempilláidat(ez a javaslatom, ha azt akarod hogy megmaradjanak) vagy nem tudom milyen hosszú ideig marad fenn egy ilyen, ha nem hosszú akkor rakasd át az időpontodat, ha új lencsés vagy. Ha már volt kontaktlencséd akkor semmi gondod nem lesz vele! (meg rövid körömmel menj, hogy azzal is segítsd magad!)
2015. szept. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!