Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsések! Budapesten...

Kontaktlencsések! Budapesten hol tudok venni kontaktlencsét úgy, hogy nem rendelik meg még az optikában hanem azonnal odaadják?

Figyelt kérdés
Magyarul kontaktlencsével foglalkozó optikát keresek,akiknek van raktáron lencse. Köszönöm a válaszokat előre!

#látás #Budapest #optika #szem.kontaktlencse #dioptriás lencse
2015. szept. 16. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre 50% esélyed van.Viszed a dobozt,hogy milyet használsz,és ha pont van nekik raktáron,akkor szerencséd van.De csak az átlagos,-1,-1,25,-2,00 dioptriáknál.Ha bonyolultabb,cylinderes,akkor viszont várnod kell.De bármelyik optikában megpróbálhatod.
2015. szept. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,nekem -1.5 illetve -1.75ös kellene..:/ gondolom az bonyolultabb
2015. szept. 16. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem,az nem bonyolult,pont jó.Csak nem soroltam fel -0,25-től -4.00-ig a dioptriákat.:) De vidd a dobozt,hogy tudják a BC-t is.
2015. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyat nem találsz, ahol tuti minden van raktáron. :D

Ismert, még gyártott típusból tartanak készleten. Legalábbis szférikusat - persze lehet épp előtted 5 perccel veszik meg az utolsót, benne van a pakliban.

Tórikusat szinte mindenhol csak rendelésre szoktak, mert abból olyan sok féle van és olyan kicsi az esélye, hogy el tudják adni, hogy nem éri meg nekik.

De ha meg kell rendelni, másnapra ott szokott lenni jó esetben. :) Egyébként a netes optikákat ajánlanám, lencsek.hu elég sok típust forgalmaz, át lehet venni személyesen is és sürgős esetben telefonon lehet egyeztetni, nekem rögtön mondtak minden infót. Egy próbát megér szerintem. :)

2015. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!