Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Vörös, eres szem, de mitől?

Vörös, eres szem, de mitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a jobb szemem piros és eres, de csak a jobb, és csak az írisztől balra, tehát az orrom felé eső része. Vettünk rá szemcseppet, már kb múlt szombat (de legkésőbb vasárnap) óta ilyen, és mást nem tudok elképzelni, mint hogy sampon folyhatott bele hajmosáskor, de annak meg már el kellett volna múljon, nem?


Vagy még az lehet, hogy sokat ültem a gép előtt, de az az érdekes, hogy nem többet, mint általában. Tehát mindig sokat ülök előtte, és soha nem eres, hétvégén úgy néztem ki, mint valami drogos... az első 2 cseppentés után már javult, kicsit kevésbé sűrűn látszik az erezet, de még mindig elég piros.


És nem fáj, nem viszket, az orrom nem folyik szóval nem hiszem, hogy bármilyen allergia (pláne, hogy soha semmire nem voltam allergiás). Csak piros és kész. Vérnyomásom magas, 140-145 (16 éves vagyok), de nem vagyok túlsúlyos, és mindig magas volt, de fejem nem fáj tőle, meg semmi bajom (tehát normális értéknek mondható).


Még egyetlen dologra tudok gondolni, hogy motorozás közben nem hajtottam le a sisak plexijét, megfújhatta a szél, na de csak ott, azon az egy szememen, csak az egyik felét?



2015. szept. 17. 17:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!