Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit tehetek, ha az elkészült...

Mit tehetek, ha az elkészült szemüveggel nem jól látok, de az üzletben erőltetik, hogy az jó?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hónapja kaptam meg az új szemüveget, de nem lett jó, nem látok vele pontosan és estére már erős fejfájásom is kialakul. Az üzletben azt mondják jó ez csak én nem akarom hordani. Ez nincs így, eleve azért mentem, mert jól akarok látni. Már kb. 20 éve hordok szemüveget. Lehet, hogy valamit nem jól csináltak és most gond lenne beismertni? Szá stázalékos megelégedettségi garanciát ígértek. A szemüveg több mint 100 000 Ft-ba került.
2010. márc. 13. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd be máshol. Az üzletben pedig kérd el a panaszkönyvet, ettől olyan készségesek szoktak lenni...
2010. márc. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
semmiképp ne hordd ha rosszul látsz vele, mert romolhat a látásod. 100 ezres szemcsinél biztos hogy nagy patáliát csapnék az üzletben és addig nem mennék el onnan míg nem orvosolják a problémát valahogy. nehogy már ők jobban tudják hogy látsz vele te és milyen alapon rágalmaznak hogy kamuzol?
2010. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A jövő héten megyek vissza, ha az asztal nem, de a bilit kiborítom.
2010. márc. 14. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!