Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Pár napja a bal szememmel van...

Pár napja a bal szememmel van egy kis bajom. Mitől lehet ez? És mitől múlna el?

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy időszak, amikor nagyon égett és könnyezett a szemem... 4-5 napja a bal szemhéjamon egy pirosas duzzanat jelent meg. A szemem szúr és fájt,de az már elmúlt. Mostmár csak az a piros valami van meg és reggelente mindig feldagad a szemhéjam. Ma reggel már kinyitni is alig bírtam. Anyum adott Svédcseppet,hogy azzal borogassam tovább, és kamillás teával. Jó lenne, ha holnapra elmúlna mert már kezd idegesíteni. Egy kicsit homályosan is látok azzal a szememmel. Dokinál nem voltam, de nem is szeretnék menni, inkább az itthoni gyógyítást választom... (:

Ha valaki tudja,hogy mitől lehet ez és mivel lehetne elmulasztani, lécci írjon.

Köszi a válaszokat előre is.

14/L.


2010. márc. 14. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
árpád van... márpedig ezzel dokihoz kellene menni.
2010. márc. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2010. márc. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ún. jégárpád van. Ezt házi kezeléssel nem tudod gyógyítani és ha sokáig kísérletezel vele, műtét lesz a vége.A szemészeten írnak fel kenőcsöt, szemcseppet és rendbe jön. A látásoddal felelőtlenség játszani!
2010. márc. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne félj a szemésztől én 22 éves vagyok, de mindig is azt mondtam, h na én biztos nem megyek szemészhez meg nem vagyok hajlandó semmit se belecsepegtetni a szemembe, de nemrég nagyon fájt a jobb szemem szúrt meg minden baja volt! Kénytelen voltam elmenni, mert nekem a házi praktikák nem jöttek be és az se, h szinte egész nap csukva volt a szemem! Először is a doki nagyon jól nézett ki, Másodszor megvizsgálta a szemem egy jó pár műszerrel nem fájt kiderült,h tökéletes a szemem azt én is gondoltam bár kicsit féltem, mert néha elég sok időt töltök a gép előtt és emiatt gondoltam lehet, h romlott! Irt szemcseppet, amit nagy nehezen, de saját érdekemben muszáj volt használni! 2 nap múlva már semmi bajom nem volt egyébként egy enyhe kötőhártya gyulladásom volt! Bocsi a hosszú kommentért csak leakartam neked írni, h én mennyire féltem, de mégis elmentem és még jól is jártam! Ha még egyszer kéne mennem bár remélem nem akkor már nem kellesz anyunak nyaggatnia, hogy menjek! Menj el te is és meglátod mennyire jó lesz, h újra egészséges lesz a szemed! Nincs annál nagyobb kincs!
2010. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Aki a jégárpát irta,hát nem jött be...(hál' isten) nem az vol...

Nem mentem el dokihoz-perdig már készültem rá...

Elmúlt magától és azóta is tökéletes a szép kék szemem (:

:$

Azt utcsó kommenteshez: köszi,megnyugtattál a dokival kapcsolatban,ha megint lesz valamilyen problémám(bár Ne legyen) egyből megyek..

Mégegyszer köszi! (:

2010. ápr. 4. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!