Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » SOS! Valami történt a szememme...

SOS! Valami történt a szememmel de mi? 15/L

Figyelt kérdés
ma ezmiatt nem voltam iskolában de holnap mennem kell és a szemem nagyon csunya.. szoval elég sok szempillaspirát teszek mindig magamra.. és tegnap este lemostam (sminklemoso tejjel) és tudjátok dörzsöltem de a szemhélyamat is és elkezdett rájni pedig mindig igy szoktam lemosni és abbahagytam lemostam vizzel és elmetem aludni ja meg utana be is krémeztem neugranormonnal.. és reggel 5kor kelébredtem és a szemem belül semmi baja de a szemhélyam eleje nagyon érzékeny ha hozzányulok és egy nagy piros 'folt' van ott és nem volt egyforma a két szemem meg mostis kenegetem de semmi (amugy amikor lemstam nemugy mindt egy állat ugy dörzsöltem mellesleg) orvoshoz nem tudok elmenni..:/ és holnap iskola ezmkiattt sem mentem anyukámmal is jol összekaptam ezmiatt mit tegyek? vagy mit csinaljak vele hogy elmuljon? bocsánat a helyesirásért de siettem:/

2015. okt. 1. 09:12
 1/7 A kérdező kommentje:
amugy csak a bal szemem olyan:/
2015. okt. 1. 09:14
 2/7 A kérdező kommentje:
[link] ugyanigy néz ki a szemem de nem ekkora az a nagy piros duzzanat kb a fele nekem..:(((
2015. okt. 1. 09:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Jegeld.. Szerintem az egyből lehúzza.
2015. okt. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megsérült, begyulladt, árpa, bármi lehet. Azt mondjuk nem tudom, hámosítót mi a fenének kensz rá, javítani biztos nem fog a helyzeten.

Ma ezek szerint baromira ráérsz, nem látom akadályát, hogy elmenj orvoshoz, 15 évesen már akkora nagylány vagy...

Amúgy biztosan nem halálos, a sminkelést hanyagold amíg rendbe jössz. A spirált cseréld le, mert ha fertőzés, akkor csak terjeszted vele a másik szemedre meg vissza a már meggyógyult szemedre. Az ecseteket alaposan fertőtlenítsd, a ceruzákat hegyezd le, stb. Iskolába pedig nyugodtan mehetsz, a nyelvtan óráról nagyon nem kéne hiányoznod...

2015. okt. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az egy nagy árpa lesz és neked is ilyen nagy lesz! Rohadt módon tud fájni és mikor majd kifakad utána lesz jobb. menj el szemészetre aztán írnak fel rá kenőcsöt és holnapra kutya baja sem lesz!
2015. okt. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat de remélem ma eltudok menni orvoshoz:/
2015. okt. 1. 11:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sietsz az írással, javaslom a szemhély helyett szemhéjat írni, az eggyel kevesebb karakter, időt spórolsz...
2015. okt. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!