Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehetséges, hogy valakinek...

Lehetséges, hogy valakinek nem bírja a szeme a lencsét?

Figyelt kérdés

2015. okt. 8. 20:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Az optikusok általában nem adnak. De a szemorvos igen, szerintem majd fel fog írni valamit, hogy adjanak nekem lencsét az opikában.
2015. okt. 15. 07:13
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem mernek ilyen fiatalon kontaktlecsét felírni, mert ez nagyobb felelősséggel jár, mint egy szemüveg. Jó, arra is kell vigyázni, de 12 évesen már annyira érett valaki, hogy tudja nem szabad összetörni, stb... Viszont egy kontaktlencsével más a helyzet, szigorúan sterilen kell kezelni, kézmosás mindig, mielőtt a szemedbe nyúlsz. Tárolás is fontos, és még sorolhatnám. Ezeket mind elmondják betanításon. Hangsúlyozom, hogy nem minden 12 éves ilyen, de a legtöbbjük még elég szétszórt, és attól félnek, hogy nem vennék komolyan a dolgot.
2015. okt. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!