Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Arcüreg műtétem lesz. Amit...

Arcüreg műtétem lesz. Amit nem értek, hogy miért kell kivenni a kontaktlencsét az altatás alatt, ha a lencse éjjel nappal hordható?

Figyelt kérdés

2015. okt. 19. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb bajod.
2015. okt. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy műtétnél előfordulhat bármilyen váratlan esemény, akkor nyilván nem azzal fognak törődni, hogy a kontaktlencséd kivegyék. De miért nem kérdezted meg az altatóorvost? Soha nem értem, hogy miért itt vagy másik fórumon kérdezősködnek emberek arról, amit sokkal egyszerűbb a "tetthelyen" tisztázni. Mikor műtöttek, én mindent végigkérdeztem, normálisan el is magyarázták, ami érdekelt.
2015. okt. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az altatóorvos kb. 2 percet szánt rám, én vártam rá 4 órát, mert a kórházban csak 1 altató orvos van. Ez a magyar egészségügy. S mivel ezt az oldalt azért találták ki, hogy kérdezzünk egymástól, így egyértelmű, hogy válaszra van szükségem.
2015. okt. 19. 17:51
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Hát... az éjjel-nappal hordható lencséket is ki szokás venni éjjelre, mert alváskor simán felragadhat a szemhéjra belül, ami igen kellemetlen dolog mert rohadt nehéz kiszedni. Egy műtét után ez nem hiányzik szerintem.
2015. okt. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!