Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyire látszik a kancsalságom?

Mennyire látszik a kancsalságom?

Figyelt kérdés

Már tökre betegnek érzem magamat ez miatt. Egész nap fényképezem a szememet, és napról napra rosszabbnak látom. Mondták hogy jó de én úgy látom kancsal... Főleg a jobb szemem a ballal nincs gond... Azt sem tudom mennyire, látszódna a valóságba mert jobb szemem nézzek. (Jobb szemem a dominánsabb, nagyrészt azt használom)


KÉP: [link]



2015. okt. 22. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem feltűnő, de ha zavar nyugodtan műttesd meg, hogy rendbe legyél lelkileg :) (N)
2015. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

picit látszik, de ezen ne emészd magad.

társkeresés miatt kérded?

2015. okt. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Már megkérdezted, nem is egyszer. Hányszor akarod még ezt a kérdést feltenni? Arra is emlékszem, hogy megműttetted, és még teljes arcos képet is osztottál meg.
2015. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Most a kamerába nézel vagy oldalra? ... :D
2015. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3. Igen tudom de már rendesen betegnek érzem magam miatta. Mikkor durván kancsal voltam, nem foglalkoztam annyira vele. Szinte már el is fogadtam, de így műtét után kezdet jönni ez a folyamatosan fényképezés. Napról napra rosszabbnak látom, múltkor még nem volt ilyen. Talán azért van mert fáradt vagyok nem tudom. Szerintem egyszerűbb lenne, ha el fogadnám hogy ilyen vagyok ilyen is leszek.
2015. okt. 22. 15:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem vészes szerintem.
2015. okt. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Állj le a folyamatos fényképezésről, azzal nem lesz jobb. Ha egy kövér ember minden nap méri magát, hamar elmehet a kedve a fogyókúrázástól.

Már mondtuk neked többször is, hogy nem lehet észrevenni.

2015. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nincs barátnőd? az a baj?

hagyd ezt abba. Hatvanezerszer fontosabb, hogy magabiztos légy férfiként, hogy legyen humorod, s ettől legyen egy jó fellépésed.

Figyi, nálunk az egyetemen egy fiúnak ilyen, vagy még ilyenebb volt a szeme. Magas volt, amúgy szép arca volt. Az összes lány kb. bele volt zúgva, pedig csendes is volt, CSAK MAGABIZTOS!!!!


sőt, nekem is ilyen a szemem, van férjem, és mellette időnként elég jó pasiknak tetszem meg, van, akinek komolyabban is. sosem volt gondom az udvarlókkal, mindig akadtak, mert kommunikatív, kedves, vidám, és magabiztos vagyok, és az alakom is jó, meg az arcom is helyes.


Állj le, és légy magabiztos!!!

2015. okt. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem abszolut nem látszik! Az én férjem is kifelé kancsalít, így ismertem meg, először még néha fura volt, de sohasem zavaró, de mára már észre sem veszem, így szeretem és így imádom őt!!!!
2015. okt. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kancsalságodnál sokkal feltűnőbb az, hogy csupa vérágas a szemed. :/
2015. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!