Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire látszik szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire látszik szerintetek? Nők mennyire zavarna titeket?

Figyelt kérdés

Egyszer már tettem fel erről egy kérdést, de akkor még friss volt. Ennél az állapotnál változni már nem fog. Azért is vörös a szemem mert műtötték. Képek:


[link]



2015. okt. 15. 14:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mármint a kancsalság.:D
2015. okt. 15. 14:55
 2/15 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Miért kellett megműtsenek?
2015. okt. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, de semennyire nem vagy kancsal. Erre operáltak? Majd felszívódik idővel a vörösség.
2015. okt. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én észre se vettem a kancsalságot, a bevérzések miatt kérdeztem, hogy mivel műtöttek, miután olvastam a hozzászólásod is újra meg kellett nézzem a linket. Nincs semmi baj a szemeiddel, szép szemeid vannak, ne aggódj!
2015. okt. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én észre veszem, de lehet azért mert az voltam. Ő nagyon durván kancsal voltam, képzeld el hogy a szemem kint volt teljesen. Ez persze látásomon is rontott, de evvel a műtétel nem tudják javítani a látást. Csak esztétikai műtét. Szemüveg nélkül mintha kicsit befelé menne. :) De még mindig jobban néz ki, mint kifelé... :D
2015. okt. 15. 15:02
 6/15 anonim ***** válasza:

Én vagy 5 percig bámultam és kerestem a kancsalságod. Vagy én is az vagyok (nem tudok róla), vagy csak nagyon szigorú vagy magadhoz. Szerintem semmit nem látni. A pirosság meg idővel majd alábbhagy. Műtét után ez természetes. Szép a szemed amúgy, nagyon szép színe van, tetszik :))) És nagyon bátor is lehetsz, hogy ezt így vállaltad! Le a kalappal, komolyan! :)

Amúgy a szemüveg is jól áll :)

Szerintem most már megnyugodhatsz, ezen a téren is minden rendben van! :)

2015. okt. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha nagyon észre akarom venni, akkor észreveszem, de így ennyiből nem feltűnő, persze nem látom az összképet, így nem tudom, hogy a valóságban mennyire látszik. A pirosság meg majd elmúlik.
2015. okt. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Na találtam egy képet. Ilyen volt előtte: Mind két szemem ilyen mértékű volt, váltva kancsalított.

1.

KÉp:


[link]


Ilyen volt mikkor korrigáltam(műtét előtti kép)


KÉP:

1.

[link]


2.

[link]


Köszönöm a válaszokat.


2. Jelenleg 19 éves vagyok, fiatal és szeretem volna, teljes életet élni úgy ahogy mások. Születésem óta ilyen volt, részben el fogadtam viszont, ha egyszer változtathatók akkor miért ne tenném? Emlékszem 8-10 éves lehettem annyira el voltam, keseredve csúnyának és ocsmánynak tartottam a szememet. Akkor azon gondolkoztam hogy inkább ki szúrom a szememet.


6. Köszönöm és ezt már kis gyerek koromban el döntöttem, inkább lennék vak mint kancsal...


Tudom durván hangzik így elsőre, de most már végre emberek szemébe is nézhetek. Végre beszélgetések folyamán, nem a talajt kell néznem...

2015. okt. 15. 16:06
 9/15 anonim ***** válasza:
Így összképpel sem feltűnő, szerintem jó lett az eredmény.
2015. okt. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem semmi változás !:)))) Gratulálok hozzá! :))


Tök helyes pasi vagy, meg lesz ennek az eredménye! :)

2015. okt. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!