Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy nő mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy nő mennyi idő után mondhatja el a párjának hogy kissé jobban látszik a szőre mint másoknak és ezért szőrtelenít?

Figyelt kérdés
Egyáltalán van az a pont mikor be kell vallani? Egyébként nem egy szőrös állatot kell elképzelni hanem csak a pihék barnásabbak.
2015. júl. 17. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor szerinted, az, hogy egy nő szőrtelenít, az nem természetes dolog? Kérdésedből az tükrözik számomra legalább is, hogy szerinted oltári nagy gond és baj, hogy szőrtelenítened kell, mert látszik néhány szál szőr.


Halkan megsúgom neked, hogy teljesen hétköznapi, hisz ha tanultál biológiát, akkor tudhatnád, hogy egy felnőtt nő is szőrös! Tehát borotválja magát azért, hogy szőrtelen legyen! Ez természetes.


Ne csinálj bolhából elefántot!

2015. júl. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a szokásos helyekröl beszélek hanem has, egész kar stb.
2015. júl. 17. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:
És, akkor mi van? Az én karom is szőrös, és egy picit a hasam is. Leepilállom és kész. Ennyi.
2015. júl. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ui.: Szerinted a kar az nem egy szokványos hely??? :O Ezt most ugye nem gondoltad komolyan?


Ez az egyik legtermészetesebb hely a kar.

2015. júl. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell elmondanod, magától is rájön, hogy bizony, te is szőrös vagy, mint minden ember. :) Valakinek erősebb, sötétebb szőre van, valakinek alig látszik, de elhiheted, hogy őt annyira nem érdekli ez a téma.
2015. júl. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A karosra reagálva: tudom hogy az alkarról szokás de én az egészre értettem :)
2015. júl. 18. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!