Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez normális? (többi lent)

Ez normális? (többi lent)

Figyelt kérdés

tegnap kaptam uj szemüveget, ami bal oldalon +2,25, jobbon meg +2. és ez most erősebb az előbbinél. normális az, hogy a régi szemüvegemben jobban láttam távolra, mint most. most se olyan homályos, csak éppen észre lehet venni, ami persze kicsit zavar engem. meg most minden torz egy kicsit, mintha hullámozna minden, félek sétálni a szemüvegben, és már ügyesen bakiztam is. (poharat véletlen nekiütöttem a falnak, és még hasonlók) ugye ez csak a megszokás miatt van?

még egy: azt mondta az orvos, hogy kapni fogok pár év múlva egy olyan szemüveget, amiben két lencse van, emiatt könnyebb lesz minden, nem fog olyan durván fájni a fejem. ez pontosan mit jelent? meg az normális, hogy most a szemem rosszabb mint régen, és hogy az orvos is azt említette, hogy ennél rosszabb lesz? (csak ennyit mondott, nekem ez most kinai). ez is pontosan mit jelent?



2015. nov. 21. 22:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Minél pluszosabb, távolabb annál homályosabb.
2015. nov. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!