Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért homályosodik el a...

Miért homályosodik el a látásom? Kontaktlencse miatt lehet?

Figyelt kérdés

Tv-t lesem (játszok) és 10 perc után már tök homályos lesz a látásom, néha pislogok és kitisztul, majd pislogok még és újra homály.

Kontaktlencsém van már több éve. De nem értem, ha teljesen újat teszek be akkor is 10 perc után homály van. Miért? Mi a megoldás? Nincs szemüvegem.


2015. nov. 25. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alap, hogy legyen szemüveged, ha bármi van. Plusz nem árt a pihenés sem a szemnek.
2015. nov. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm hordott 10 évig folyamatosan kontaktlencsét, és egyik pillanatról a másikra már nem bírta elviselni. Szerintem nem túl egészséges egy idegen testet a szemedbe rakni.
2015. nov. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként jobban belegondolva szemcseppre lenne szükséged, bár attól függetlenül pihentetni kellene a szemed.
2015. nov. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem szárad a szemed, lehet érdemes lenne műkönnyet kipróbálni, ha ez sem segít akkor lehet, hogy ki kéne próbálnod egy másfajta lencsét, de a tisztító folyadék is lehet az oka. Igazából sok minden lehet, szóval szerintem menj el egy vizsgálatra.
2015. nov. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!