Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Jobboldali arcideg bénulásom...

Jobboldali arcideg bénulásom van ez kb mikorra gyógyul meg?

Figyelt kérdés
Azt mondták hogy vagy vírus miatt van vagy mivel atlétikázom és sokat futottunk kint ezértlehet hogy huzatot kapott az arcom!

2015. dec. 1. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez az, amikor nem tudod becsukni a szád, mert egyből benyilallik?
2015. dec. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem járnom kellett kezelésre és szteroidot szedtem ( medrolt), így tartott 1 hónapig a gyógyulás.
2015. dec. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pár éve november közepén bénult le a jobb arcom, mind 3 pontban, szemem se tudtam becsukni, orrom, szám se mozdult jobb oldalon. Szteroid, B-vitamin, fizioterápia. 2 hétig semmi javulás nem történt ( meg is ijedtem) de utána elég látványosan javult. Karácsonyra jöttem helyre.
2015. dec. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem tudom. annyit mondanék, hogy egy ismerősöm, szép, fiatal lány ezzel küszködött, és egy természetgyógyász tudott neki segíteni.
2015. dec. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 kb nekem is igy volt de én nekem ez az első hetem és b-vitamint szedek meg kremet kell cseppentani a szemembe!! És köszi a válaszokat!!😊
2015. dec. 2. 07:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy hét után mozdult meg a szám sarka:)
2022. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!