Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Együttlét után begörcsölt a...

Együttlét után begörcsölt a jobboldali petefészkem. Mitől lehet ez? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek, s a múlthéten együttlét után a jobboldali petefészkem órákon keresztül görcsben állt, de annyira, hogy sem állni, sem ülni, sem feküdni nem tudtam. Valamint a hasam alján is csomót lehetett érezni. Elmentem vele nőgyógyászhoz, aki azt mondta erre, hogy biztos peteérésem volt (tudomásom szerint ha fogamzásgátló tablettát szedek nincs is peteérésem), holott jól tudta hogy gyógyszert szedek. Nem volt hajlandó megvizsgálni sem, azt mondta igyak több folyadékot. Vajon hanyag orvossal volt dolgom, vagy valóban csak én reagáltam túl a dolgot?

2015. okt. 5. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
válts orvost!
2015. okt. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is másik dokihoz menj.
2015. okt. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!