Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valakinek volt mar hasonlo?...

Valakinek volt mar hasonlo? Latasromlas es szedules?

Figyelt kérdés
Kapott valaki azert szemuveget mert szedult? 2 eve meg nem kellett szemuveg, most szules utan kaptam szemuveget, cilindereset. De most meg nagyon fura erzesem van benne. Allitolag jo par het amig megszokom. Igaz ez?
2015. dec. 26. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szedulsz a szemuvegtol, az nem megszokas kerdese, az egy elrontott szemuveg. Volt mar ilyenhez szerencsem, minden bajom volt, ulto helyembn szedultem, de a rosszulletig. Optometrista meg szepen kimerte mi miert rossz, megcsinalta jol, es annyi. Ne hagyd magad lerazni, szemuvegtol szedulni nem normalis es nem megszoknivalo.
2015. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért kaptad a szemüveget, mert szédültél? Most nem szédülsz a szemüvegben, csak furcsa? Látni legalább látsz rendesen?
2015. dec. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,azert kaptam szemuveget. Szedultem es olyan erzesem volt, mintha mozognanak elottem a targyak, hullamzott minden. Voltam minden lehetseges kivizsgalason. Eloszor a hatgerincet mondtak, de nem segitett sem a gyogytorna,semmilyen kezeles. Utana jott, h a szules utani faradtsag, mivel 5 honapja szultem. De nyugtato utan sem mult el a szedules. Igy maradtam annal, hogy a szememtol van. Mivrl tarsul melle neha kegyetlen szem es fejfajas. Illetve fenyre nagyon erzekeny a szemem. Szemuveggel minden megszunik. Csak ilyen enyhe szedelges marad, es neha behullamzik a vilag, foleg ha aktiv vagyok es gyorsan mozgatom a fejem, ilyesmi. Velemeny? :) latni latok szemuveggel, de meg nem az igazi mivel joval gyengebb meg mindig a kelletenel. Nem akartak erosebbet kiirni. Az nem lehet, h a szememnek viszont az erosebb kellene h megszunjon ez az eges? Ja es tegnap mas optikus 10° elterest nert mindket szemuveg lencseben mint amilyen kellene.
2016. jan. 3. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!