Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szemárpa mennyi idő alatt...

A szemárpa mennyi idő alatt múlik el ha kenem és szemcseppet is használom? (orvos irta fel )

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire "súlyos". Nekem volt olyan, hogy elmúlt 3-4 nap alatt, de volt olyan is, hogy 2 hétig húztam, ez szerintem a vírus erősségétől függ. Tudom ajánlani a kamilla teás lemosást, hátha segít.
2010. márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi akkor hétfőig nem fog elmúlni ugye ?? am csak picit piros
2010. márc. 26. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem talán 2 nap alatt rendbe jött! Hamar elmúlik, nyugi!
2010. márc. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2. ez egy kicsit nyugtatóbb :D
2010. márc. 26. 21:06
 5/6 anonim válasza:
0%

Az nem derül ki a kérdésből, hogy ez belső árpa vagy külső?!Ha külső tényleg csak 2-3nap.

Ha belső akkor készülhetsz arra is, hogy ez nem, hogy napokig hanem évekig elhúzódhat.Nekem 10 éves koromtól 14 éves koromig 6szor műtötték és akkor jött rendben mikor végre Békéscsabán találtam egy jó szemészorvost aki normálisan megcsinálta.Gyors gyógyulást!! A kamilla tényleg jó!

2010. márc. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
éppen most nekem is olyanom van 2-3 max. 4 nap alatt elmulik. nyugi :)
2012. jún. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!