Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehetséges hogy azért van...

Lehetséges hogy azért van mert nem hordom a szemüvegem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ovodás korom óta szemüveges vagyok de nem hordtam, csak általánosba 1-2 évig. Azután csak órán vettem fel ha nem láttam a táblát. Viszont már 2 éve egyáltalán nem vett fel. Lehetséges hogy ezért vagyok állandóan fáradt, ingerlékeny, feledékeny és ezért megy nehezen a tanulás is? Egyébként az egyik szemem pluszos a másik mínuszos. 2,27 és -2.27
2016. jan. 21. 23:01
 1/3 anonim válasza:
Szemüveges vagyok én is. Szóval igen. Sajnos én is szenvedtem ezektől. Javaslom hogy hord a szemüveget. Vagy legalább kontaklencsét. :)
2016. jan. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 PPeePPiiTTaa ***** válasza:
Hordanod kellene szemuveget, mert viszonylag nagy dioptriad van es azzal hogy nem hordod csak plussz terhet raksz az agyadra. Nagyon sokat kell kompenzalnod ha meg akarsz tenni mindent ahogy egy rendesen lato ember es ez hamarabb elfaraszt ezert ingerlekenyebb is vagy. Szoval a megoldas egy szemüveg es kesobb kontaktlencse.
2016. jan. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szamo77db ***** válasza:
Nem viccből írták fel neked a szemüveget. Tessék hordani! És menj el a szemészetre is, ellenőriztesd a szemeidet.
2016. jan. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!