Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet hogy szemüvegre lenne...

Lehet hogy szemüvegre lenne szükségem?

Figyelt kérdés
Sziasztok,már ugy kb egy hete nem folyamatosan de van mikor rámjön és fáj a fejem,de ez teljesen más. A halántékom fáj mindkét oldalt.Nem szeretnek rögtön rosszra gondolni ezért kérdezem meg itt, meg azért is mert ismerem anyámat és letudná annyival hogy ne parazzak majd elmulik. Azert is gondolok szemüvegre mert imádok olvasni (és ha nem olvasok akkor az internetet bújom ) észrevettem hogy néha ugy érzem hogy nem látok és olyankor mint egy hülye mereszgetem a szememet, és fura mert látok.Most is borzasztóan fáj a fejem/halántekom(meg általában a nyakam felett szokott meg fájni).Kerlek kiméljetek az olyan válaszoktol hogy nem vagytok orvosok meg ilyenek,csak azt szeretném tudni hogy menjek-e ezzel orvoshoz/szemészetre.Ja és igen 14/l és nem vagyok terhes meg mielott valakk erre gyanakodna :) . ( bocsánat a helyesirási hibákért, az irás nem az erősségem)

2016. febr. 22. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Évek óta fejfájós vagyok, tudom mi a menete annak ha orvoshoz mész. Előzd meg, ha már úgyis gyanakszol nézesd meg a szemed, ahhoz nem kell beutaló. Ha nem múlik 1 hónapig azért nem árt a háziorvost felkeresni, de elindulsz majd egy macerás úton, jó ha tudod. Persze muszáj! Ja és felejts el minden butaságot:-)
2016. febr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is ki kell zárni minden olyan tényezőt amire gyanakszol a fájdalom okozása végett, aztán ha nem javul a helyzet lehet menni az orvoshoz. Amúgy a sok olvasástól csoda lenne, ha nem fájdult volna meg.
2016. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már kicsit régebben kérdezted, de gondoltam válaszolok, mert nekem ugyanez volt, a halántékom nagyon fájt, főleg este, meg messzire nem is látok jól, nekem egy nagyon gyenge szemüveget írtal fel, amit gyakran hordtam (de nem mindig), és már enyhült a fejfájás, szerintem neked is hasonló lehet, ez tud rendeződni. ;)
2016. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!