Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehetek kancsal a szemüvegemtől?

Lehetek kancsal a szemüvegemtől?

Figyelt kérdés
Múltkor voltam életemben először szemészetnél, mert távolra nagyon homályosan és rosszul látok. Jó kedélyű doktornőt fogtam ki, aranyos volt, és a vizsgálatnál volt az a rész, amikor egy gépet ráraknak a szemembe, amiben csak egy kis lukat látok, ahol van egy füves domb, rajta egy ház, arra pedig egy kis út, ezt egyik szemről a másikra tologatják, először homályos, aztán kiélesítik, stb. Na a lényeg, hogy én, mint kezdő majdnem-szemüveges, azt hittem, hogy a doktornő látja a két szememet, ezért bebandzsítottam. Aztán persze már normálisan néztem, max 2. csináltam ezt egy rövid időre, de a vizsgálatnak vége lett, megkaptam a szemüvegem, és most attól rettegek, hogy a vizsgálat eredménye azt mutatta, hogy kancsal vagyok, és a szemüveg lencséjén olyan pontra rakták a kiélesedett pontot, ami széthúzza a szememet, és egy idő után a szemeim, vagy az egyik, távol állnak majd egymástól, mert arra van a tiszta pont, és azt nézi. Ugye ez nem lehetséges?! Tényleg nem értek a témához, ezért bocsánat, ha hülyeséget kérdeztem.

2016. febr. 29. 21:07
 1/3 anonim válasza:
Én is szemcsis vagyok és nekem is széthúzta a szemem az első hónapban. Nyugi semmi para!
2016. márc. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. A kancsalság a szem izmok miatt van.
2016. márc. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, az orvos se hülye :)
2017. jún. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!