Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi bajom lehet rossz a szemem...

Mi bajom lehet rossz a szemem vagy valami más áll a tüneteim hátterében?

Figyelt kérdés
5napja folyamatosan fáj a fejem hátul van amikor felül zsibbad.. ha kimegyek a szobámból világosba hunyorítanom kell mert annyira rossz a szememnek a fény és nem is szokja meg a fényt,ha az udvarra megyek ki akkor meg nagyon rossz szédülök olyan mintha esnék össze homályosan látok rosszul érzem magam nem bírom a szemem rendesen kinyitni a fejem nagyon fáj!!! Holnap megyek szemészetre,de hazi orvoshoz hiába megyek nem foglalkozik vele barhogy kérek kivizsgálást mert pánikbeteg vagyok és akármi bajom van mindig arra fogja míg valami nagy baj nem lesz!!! Aki tud nekem segíteni az kérem írjon. Köszönöm
2016. márc. 8. 15:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Jajj azt kihagytam hogy mindig aludnék mikor megyek kint akkor is a szemem csukódik le :/ de most hétvégén lázas is voltam ez a megfázás miatt is lehet??
2016. márc. 8. 15:27
 2/3 anonim ***** válasza:

jobb már?

a láz okozhat nagyon erős fejfájást.

a biztonság kedvéért nézze meg egy rokonod, hogy ha háton fekszel,

- a fejed alá benyúlva szabadon, fájdalom nélkül előre tudja-e hajtani a fejed

- eközben nem hajlanak-e be a térdeid

- ha háton fekszel és a lábaidat egyenként nyújtva felemeli, van-e fájdalom ill. behajlanak-e.

ha valamelyiknél van fájdalom/erős behajlás (úgy, hogy nincs térdbetegséged), akkor irány az orvos.

2016. márc. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia. Szemész beküldött sürgősségire rögtön az első az volt h CT-t csináltak hála istennek negatív lett... migrénes fejfájásra gyanakodtak küldtek neurológiára de nem találtak ott se semmit annyit mondtak ha ismét jelentkezik a fejfájás menjek mert csak ők írhatnak fel migrénre gyógyszert !
2016. ápr. 21. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!