Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik úgy gondolják, hogy...

Akik úgy gondolják, hogy Toroczkay rossz polgármester, csak azért mert nem a bálványként tisztelt pártjuk emblémája van a fényképe hátterében, azok mivel magyarázzák ezt?

Figyelt kérdés

Az ott élők tökéletesen meg vannak elégedve vele és egy párt sem indított jelöltet, mert így is mindneki rá szavaz? Vagy akik nem szeretik őt, azok akkora ásznak tartják magukat, hogy a proli foteljükből jobban tudják, hogy mi a jó az ásotthalmiaknak, mint ők maguk?



"Itthon vagyok, hazaérkeztem. (...) Az elmúlt hónapokban a pártok, különösen a kormánypárt minden erejével kereste a kihívómat, a megyei lap is cikkezett erről. A Fidesz küldöttei egyetlen olyan alkalmas kihívót sem találtak, aki vállalta volna ellenem a megmérettetést, a baloldaliak, liberálisok pedig már akkor kapituláltak, amikor kiderült, hogy az ásotthalmi baloldaliak zöme is rám szavaz. Ásotthalmon jellemzően mindig volt több jelölt, így a munkám elismerésének tekintem, hogy végül egyedüli jelölt lettem. Ennek megfelelően továbbra is minden erőmmel azon fogok dolgozni, hogy megszolgáljam ezt a rendkívül megtisztelő bizalmat."



2014. szept. 15. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Na nyugi, valamit úgy is kitalálnak majd mindjárt:)
2014. szept. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem imádok egyetlen egy pártot sem, nekem az a bajom vele, hogy nagymagyar, bár lehet, hogy már leállt vele és nem az.
2014. szept. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"Nagymagyar"? Ez pontosan mit jelent nálad?

Az jó, ha valaki nemzeti érzelmű, és fontosnakk tartja a nemzeti értékeinket, kultúránkat, valamint büszke a szinte példanélküli történelmünkre, szívósságunkra.

Szerintem olyan ember nem létezik, akinek valaki azért nem szimpatikus, mert a magyarság értékei fontosak számára.

Szóval kérdezném, mit jelent nálad ez a kifejezés?

2014. szept. 15. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!