Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Cilinderes szemüveget írtak...

Cilinderes szemüveget írtak fel, amivel nem látok olyan jól mint a cilinder nélkülivel. A szemorvos szerint a cilinderest kellene viselnem, de azzal csak közelre látok tökéletesen távolra csak homályosan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régi szemüvegem:

Jobb -3,50

Bal -3,00


Új szemüvegem:

Jobb -3,25 és -0,5 cylinder

Bal -2,5 és -0,5 cylinder



2016. márc. 18. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jobb a régi, akkor hordjad a régi szemüveget, és keress másik szemészt.
2016. márc. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én min. 2 szemésszel szoktam mindig megnézetni a szemem. Menj be valami optikába, ott rendesen megvizsgálnak, ne az sztk-ba.
2016. márc. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Optikában nézték meg, számítógép mérte be. Szemészeti magánrendelésre megyek.
2016. márc. 20. 22:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha csak most fedezték fel a cilindert, és eddig anélkül néztél, akkor nem fogja az agyad elfogadni.

Nekem 0,75-ös és 1-es cilindert mértek most, de mivel 30 éve vagyok szemüveges, és eddig senki nem állapított meg és nem írt fel cilindert, azt mondta az optomerista, nem fogja tolerálni az agyam, és nem írta fel.

2016. júl. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Számítógéppel nekem több dioptriával többet mértek annál, mint amire valójában szükségem van. -10 dioptriát és -7 dioptriát mért a számítógép, aztán a jó öreg pakolászóssal kijött -7,5 és - 5,5 dioptria a két szememen. Ennyit a számítógépről.
2016. júl. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!