Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Este nem tudtam kiszedni a...

Este nem tudtam kiszedni a kontaktlencsét az egyik szememből, abban aludtam, reggelre eltűnt. Kiesett vagy benn lehet még?

Figyelt kérdés

2016. márc. 21. 18:48
 1/3 anonim válasza:
Hát ez fura. Kiesni szerintem nem igazán tudott. Nem fájt reggel a szemed mikor felébredtél?
2016. márc. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azóta már látta orvos, nincs benn, valószínűleg kiesett.
2016. márc. 22. 12:35
 3/3 Cartilago ***** válasza:
simán ki tud esni. Máskor tök egyszerű, mert ha benne lenne, akkor azt érezned kell, nem olyan mint amelyikben nincs benne.Nekem már vagy 25 éve van kontaktom, hidd el mindegy milyen fajta félkemény, kemény, lágy tök mindegy, mindegyik el tud veszni,ki tud esni, ki tud úszni, és még ragozhatnám..Ha benne marad, azt érzed. Jótanács: mindig legyen otthon valamilyen szemcsepped!( visine, vagy sistane)
2016. márc. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!