Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nem tudom kivenni a kontaktlen...

Nem tudom kivenni a kontaktlencsét a szememből! Hogyan próbáljam még?

Figyelt kérdés
reggel szokás szerint beraktam a lencsém, és most, mikor vettem ki, azt hittem leejtettem, nem találtam sehol... aztán elkezdtem érezni a szúrást a felső szemhéjam alatt, úgyhogy arra gyanakodtam, hogy felcsúszott... megnéztem, de nem látom, úgyhogy az is lehet, hogy csak idegesítem magam, és beképzelem, hogy ott van... és el sem tudok menni sehova, mert kolis vagyok és nem ismerek semmilyen rendelőt a környéken... van valami tipp arra, hogyan lehet onnan kiszedni? (próbálkoztam már szemcseppel meg "felnyúlni", dehát nem is látom...) kérlek, segítsetek!
2009. ápr. 21. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:
én is jártam már úgy, hogy összegyűrődött és sokáig még éreztem, mintha ott lenne, nekem nem volt ott... ha tényleg ott van próbáld úgy kiszedni, hogy a szemhéjadat huzogatod le, ahol érzed a lencsét.
2009. ápr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!