Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol találok olyan kontaktlencs...

Hol találok olyan kontaktlencsét ami a sötétbarna szememből zöldes barnásat csinál mű hatás nélkül?

Figyelt kérdés
Már kipróbáltam egy fedő kontaktlencsét, de hiába volt zöld színű a szemem, nagyon mű volt a tekintetem, és ki lehetett szúrni. Olyat szeretnék találni ami, ha nem is fedi el teljesen a szememet, de természetes, észrevehető zöldes árnyalatot ad neki. Létezik ilyen egyáltalán? :D A kiemelő kontaktlencsék mennyire jók erre a célra?

#vásárlás #zöld #rendelés #kontaktlencse #fedő #kiemelő #természetes hatású #zöldes barna
2014. dec. 19. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, a fedő lencsék műnek néznek ki, a kiemelő lencse pedig csak világos szemnek ad kicsit élénkebb árnyalatot, színen nem változtat. Sötétbarnára csak a fedő jó, ami elég rémes, tudom, én is próbáltam 3 félét, de emberek közé ezzel nem mennék olyan ronda volt.
2014. dec. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!