Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lesz valami baja a szememnek,...

Lesz valami baja a szememnek, ha csak az egyik szemembe teszek lencset? Dioptria -2,5 mindkettonel.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 26. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak rövid ideig, akkor nem lesz baja,de miért csak az egyikbe akarsz rakni? Lézeres műtéted lesz az egyiken? Egyébként tök jól kompenzál,olyan,mintha mindkét szemedre jól látnál,csak akkor fogod érzékelni,hogy az egyikben nincs,ha oldalra nézel. :-)
2016. ápr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor szoktam ha az egyik szemem begyullad, vagy erzekeny, nagyon piros stb., mig a masiknak semmi baja.
2016. ápr. 26. 11:22
 3/5 anonim válasza:

Elméletileg csak 3 D különbség felett (nekem korábban) kettébontja és elkülöníti az agyad a két képet, és kettős látás alakul ki, amit műtéttel lehet csak helyrehozni.


Tartósan ezt ne csináld! Néha ok.

2016. ápr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sanyabá78 válasza:
Szerintem,ne tedd,tegyél mindkettőbe megfelelő lencsét! A dokoi nem véletlenül irta igy fel. Egyébként,ha kényelmetlen válassz kontaklencsét esetleg,ha jól el vagy eresztve próbáld meg a lézerszemészetet,gyors,pontos,fájdalommentes,bár nem olcsó,én a saint james klinikán voltam és minusz 7-8 szememet tökéletesre gyógyitották meg,ennek kb 4 éve
2016. máj. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat (Y)
2016. máj. 3. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!