Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Help, hogy tudom eltávolítani...

Help, hogy tudom eltávolítani a kontaktlencsét legegyszerűbben?

Figyelt kérdés

Már egy órája próbálom kiszedni, már húztam lefelé, oldalra, megfgoni, sehogy se sikerül.

Igazából azzal van a bajom, hogy miután lehúztam a pupillámról, hogy lehet úgy megfogni, hogy kitudjam húzni? Mi a titka?

Youtbe videók se segítenek..


2016. ápr. 26. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Csinálj úgy 2 ujaddal, mintha meg akarnál csípni valamit. Én a mutató és hüvelyk ujjamat szoktam használni.
2016. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom lágy lencse. Ha lehúzod oldalra, akkor próbáld meg összecsippenteni az ujjaddal, vagy akár a két szemhéjaddal is össze tudod csippenteni.
2016. ápr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lágy lengye igen.. jobb ha száraz a kezem, vagy tegyek rá kontaktlencse folyadéokot?
2016. ápr. 26. 17:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy teszel-e rá valamit, mert ilyenkor már nem a szemedhez érsz hozzá, hanem csak a lencséhez, én a biztosabb fogás érdekében inkább nem tennék az ujjamra folyadékot.
2016. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Továbbra sem sikerül... mintha rálenne tapadva. Letudnátok nagyon részletesen írni mit csináljak?
2016. ápr. 26. 17:48
 6/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=M1UrPVARtu0


Szerintem láthattad ezt a videót, a legvégén veszi ki a lencsét, ezt ennél jobban nem lehet elmagyarázni, nagyon egyszerű, én nem szoktam ennyire félrenézni ennél a műveletnél, mint a videóban a lány, de egyébként ugyanazt csinálom, mint ő.

2016. ápr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha rá van tapadva, akkor műkönny először! Utána próbáld újra.
2016. ápr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!