Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám betenni a...

Hogyan tudnám betenni a szemembe a legegyszerűbben a kontaktlencsét? A műköröm zavaró lehet?

Figyelt kérdés
Alapból nagyon féltem a szememet, valószínűleg ezmiatt sem tudom annyira széthúzni,amennyire kellene, és ahogy hozzáérne mindig pislogok :( ami ugy nem a legjobb :( . Nagyon szeretnék a téli időszakra, de igy hogyan?!
2012. okt. 31. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A műköröm zavaró mindenképp, ha kezdő lencsés vagy akkor semmiképp nem jó ötlet.
2012. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Rövid körömmel könnyebb, előbb utóbb megszokod és már nem fogsz úgy pislogni.
2012. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok tehát hosszú körmöm még nem volt :D

A kontaktlencse miatt írtok csak.

Az elején sűrűn bele fogsz pislogni berakáskor.

Szedesd le a körmöket mert könnyen belenyúlhatsz körömmel a szemedbe.

2012. okt. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem 3 éve van kontaklencsém. Berakásnál a műköröm nem zavaró...viszont amikor kiveszed annál inkább.Nem ajánlom!

Majd meg fogod szokni,az első pár hétben nekem is rossz volt nagyon.

2012. okt. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Húúú a műköröm nagyon nem jó ötlet... nekem emiatt van nagyon rövid körmöm... :/ Dehát ez van. :)


Amúgy én úgy szoktam, hogy lejjebb húzom a szemem alatt a bőrt, így könnyebben bele tudom tenni. :) Sok sikert, én imádom! :)

2012. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem rövid volt a körmöm, mikor elkezdtem használni, kb. 11 éves voltam akkor. Aztán sokszor megnövesztettem a sajátomat, és hozzászoktam teljesen. Aztán egyszer elkapott a műköröm láz, és hegyes műkörmöm lett. Új módszert kellett kifejlesztenem a lencse kiszedésére, de könnyen ment. Már most nincs műkörmöm, de a mai napig úgy szedem ki a lencsét, ahogy akkor megszoktam, mikor műkörmöm volt. A berakásnál semmit nem zavart a köröm, se a mű, se a sajátom nem zavar, ha megnövesztem.
2012. okt. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem március óta van lencsém, és bár sosincs műkörmöm, elég hosszúak szoktak lenni a körmeim, és az elején mindenképpen a nélkül próbáld meg! Majd utána hozzászokhatsz műkörömmel is, de a legelején nagyon rossz így.

2012. okt. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát! Ha a körmömet egész picire reszeltetem le,akkor sem lesz jó? Nagyon szeretnék a téli időszakra kontaktlencsét,mivel az nem párásodik, de már kezdem elvetni az ötletet pont az miatt,hogy tegnap amikor a szemésznél voltam, nem sikerült elsőre betenni a lencsét :( és ez annyira elszomorított,hogy megmondom őszintén potyogtak a könnyeim :(. Sajnos nem tudom széthúzni a szememet annyira,hogy beleférjen ha meg mégis sikerül,akkor meg belepislogok és lefordul a kezemről a lencse. Mit csinálok rosszul? Oldalról vagy szemből kell beletenni?
2012. nov. 1. 12:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Szemből.
2012. nov. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szia! Nem tudom segít-e én leírom hogy rakom be, és veszem ki. A két középső ujjammal széthúzom a szemem alulról-fölülről, és mivel jobb kezes vagyok a jobb mutatóujjammal teszem be. Kivételnél ugyanez, csak ott rásegítek a hüvelykujjammal is. Ne aggódj elsőre sok embernek nem sikerül, próbálkozni kell!!:)

Műkörömről meg annyit hogy ha nagyon akarsz akkor max lekerekítettet, és nem olyan nagyot. Én régen megnövesztettem a körmöm kockásra, és nagyon zavart kivételnél, féltem hogy belekapok a szemembe.

Sok szerencsét!:)

2012. nov. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!