Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen kontaktlencsefolyadékot...

Milyen kontaktlencsefolyadékot használtok? Meddig elég nektek?

Figyelt kérdés

Az optikában kaptam az elsőt, CooperVision options multi vagy valami ilyesmi a neve. Semmi problémám nincsen vele meg szerintem tényleg jó. Viszont mondták, hogy érdemes körülnézni a neten mert lehet találni ugyanolyan jót csak olcsóbban. Ti milyen márkát használtok? Honnan, milyen oldalakról rendelitek?

Valamint valaki teljesen kiakadt, hogy egy hónap alatt szinte teljesen elfogyott a 360 ml. Viszont azért a 360ml szerintem sok és alapesetben egy kb. 3 hónapig elég, csak az elején még bénáztam, illetve nagyon bátran bántam vele mert nem tudtam, hogy ez mennyiségileg mégis mennyit jelent. Ki kellett tapasztalnom meg most már bele is jöttem maga a lencse használatába is. Egy kb. 3 hónapig elég, ha valaki rendesen használja?


2016. máj. 1. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


En ezt szoktam hasznalni, nagyon jol tisztit, szeretem.

2016. máj. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Normális napi használat mellett kb 1,5 hónap alatt fogy el a 360 ml nálam ( lencsét átdörzsölöm vele, abban tárolom, átöblítem használat előtt ill fertőtlenítés után átmosom a tokot)

2016. máj. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!