Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen érzés, ha hátracsúszik...

Milyen érzés, ha hátracsúszik a szemem mögé a kontaktlencse? Lehet az érezni?

Figyelt kérdés
Tegnap este ki akartam venni a lencsét, piszkálom a szemem, mire nézem, hogy a jobb szememben nincs benne. Nem vettem észre, hogy kiesett volna, ezért nagyon félek, hogy valamikor hátracsúszott. Így nem érzek semmit, annyi, hogy szúr a szemem, de szerintem az attól van, hogy sokat piszkáltam, hogy nézzem, nincs-e felcsúszva.
2016. máj. 14. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer felcsúszott, egyedül nem is tudtam kiszedni. Bevörösödött, könnyeztem, nem bírtam nyitvatartani annyira szúrt.

Szerintem kiesett neked.

Ha rossz helyre csúszott mindenképp valamit nagyon kellemetlen szúró érzést fogsz érezni.

2016. máj. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szúr, akkor a szemhéjad alatt van. A szemhéjadat maszírozd a szemzug felé fél oránként pár percig! Ki fog esni
2016. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hátracsúszni nem tud a szemgolyó mögé, ott van a kötőhátyaboltozat,ami ezt megakadályozza."Csak" beékelődni tud, ha össze van hajtódva vagy összepöndörödve. Ez okoz idegentest érzést. Menj el a szemészetre és segítenek.
2016. máj. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már nem érzek semmit, így azt gondolom, hogy kieshetett, csak nem vettem észre.
2016. máj. 16. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!