Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Normális, ha a pupillám...

Normális, ha a pupillám másodpercenként kitágul majd összezsugorodik?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hete arra lettem figyelmes, hogy mintha az alsó/felső szemhéjam tikkelne, gondoltam a stressz vagy erőltetés miatt lehet, majd egy alvás után elmúlik, de nem.

Egyébként fájt is a szemem, szúró érzés mintha a szemzugomba esett volna bele egy szempilla mindez két nap múlva elmúlt, de a tikkelés továbbra is fent maradt.

Tegnap este lettem figyelmes a pupillám mozgására, olyan mintha az is lélegzett volna (kb olyan időközönként ment össze és tágult ki).

Azt tudom, hogy fény hatására zsugorodik össze és sötétségben tágul ki, de direkt teszteltem fényben és fél sötétben is külön, folyamatosan járt.


Nem tudom, hogy szemnyomási probléma áll a háttérben vagy micsoda. Előzmények kb 2 hónapja szedem az Allegrát és kb 3 hete mellé az Allergodil allergia-elleni szemcseppet.



2016. máj. 14. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Ha szemészeti panaszaid vannak, látogass el a szemészetre.
2016. máj. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Látásilag minden rendben csak nem szeretném ha romolna a helyzet, mert ha fényes nappal folyamatosan kitágul, az okozhat nagyobb problémákat.
2016. máj. 14. 10:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolatok, érzések is befolyásolják a pupilla nagyságát, mindenkinek "lélegzik", csak sokan nem figyelnek fel rá :)
2016. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!