Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Felcsúszhat-e annyira a...

ShamanShanyi kérdése:

Felcsúszhat-e annyira a kontaktlencsém, hogy ne érezzem honlétét, viszont irritálhassa meg néha szúrhassa a szemem? Merev lencséről van szó.

Figyelt kérdés
Pár napja nap közben ki akartam venni megtisztítani majd visszarakni a lencsét, mikor is eltűnt egy pillanatra, de ilyen volt már szóval nem paráztam, próbáltam megkeresni a szememben, egyszer meg is találtam fenn, éreztem hogy valahol ott kóricál, úgy voltam vele hogy majd le pislogom, vagy lecsurdogál ahogy telik az idő vagy csak rosszul éreztem és kiesett, de természetesen nem találtam meg. Ez már két napja volt hogy most ezt írom. Viszont még mindig semmi, és amennyire feltudom húzni a szempillám úgy nem is látszik, én se meg barátnőm se látja a szememben. Kezd zavarni a tudat hogy ott van benn. Effektíve nem fáj csak néha néha szúr egy mp-re majd elmúlik. Azóta érzékenyebb is a szemem.

#kontaktlencse #szúró érzés #szemben eltűnt #merev lencse
2016. jún. 11. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj már el optikushoz!!
2016. jún. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Nincs a szemedben,csak elfelejtetted,hogy kivetted,ilyen egyszerűen nem létezik.Nem adnak ki kontaktlencsét addig az optikában,amíg nem tanítottak be a használatára.Ha nem kezdő vagy,akkor tudod,hogy ez lehetetlen,a szemedben lévő könnytől ugyanis ráilleszkedik a szemlencsére.Ha kicsit kapkodsz,előfordul,hogy begyűrődik,de hogy "elkóricál"?Lehetetlen!Ahhoz tényleg nagyon retardáltnak kellene lenned.Egy optikai dolgozó
2016. jún. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2 nap alatt kijött volna

Fogd magad, menj el egy optikába és nézesd meg!

2016. jún. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
na mi lett?
2016. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tudom régi kérdésem és elfelejtettem megírni, valóban felcsúszott, ráadásul úgy hogy megfordult, és a szemhélyamra cuppant! :D

Csak hogy még extrémebb legyen...

Párom piszkálta ki benedvesített fülpiszkálóval. S azóta sikerült még megcsinálnom így vagy 2szer... :D

2018. aug. 31. 19:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem jó a lencse görbülete
2018. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!