Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Otthon maradt a kontaklencse...

Otthon maradt a kontaklencse tartom es folyadekom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Aludjak kontaklencseben? Rakjam sima vizbe?

Legyszi ne oktassatok ki mert kicsit almos vagyok mar ehhez. Bocsi az ekezetekert,igy gyorsabb volt.


2016. jún. 18. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Forralt vízbe esetleg
2016. jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen a forralt víz szóba jöhet, vagy nem tudom hol vagy és miért maradt otthon és meddig maradsz, de ha pl. kirándulni vagy, akkor keresd fel a legközelebbi optikust és vegyél napi lencsét.
2016. jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és ha egyetlen éjszakáról van szó, akkor esetleg alhatsz is benne. Egyszer én is jártam így, hogy nem volt betervezve, hogy Szilveszterkor ott alszunk a bulin, ráadásul el is felejtettem jó formán a lencsét, aludtam pár órát, majd reggel haza mentünk, de akkor rögtön kivettem. Arra készülj fel, hogy ha kinyitod alvás után a szemed, kicsit elmosódva látsz eleinte, mire vissza igazodik.
2016. jún. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,sokat segitettetek! Szep estet!
2016. jún. 18. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!