Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Számítógépezés közben hordjam...

Számítógépezés közben hordjam a minuszos szemüveget?

Figyelt kérdés
2 napja van meg a szemüveg, mindkettő szemem -2-es, itthon sokszor leveszem ez gond? és számítógépezés közben is leszoktam venni,mert szemüvegben elég furának érzem. Kell hordani ilyenkor is?

2016. jún. 28. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Ha közelre jól látsz, nem kell a szemüveget állandóan hordani. Olvasáshoz, lakásban én sem hordom. Tv nézéshez már kell.

Csak ne felejtsd el, hogy hova raktad! :)

2016. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2016. jún. 28. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Határeset. -1-esnél biztos nem kell - figyelembe véve az általános monitor távolságot - -2-nél lehet, hogy egy gyengébb, de kellene. Kivéve, ha notebook, mert az fele olyan távolságban van, mint egy monitor, ahhoz a -2-es szem jó lesz még.
2016. jún. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy kényelmesnek érzed. Nekem -2,5 és -2,75 a szemem, gépezéshez rajtam van, mert nem látok el a monitorig, olvasni nélküle szoktam.
2016. jún. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!