Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres szemműtéten gondolkodo...

Lézeres szemműtéten gondolkodom, valóban hatásos?

Figyelt kérdés
Mínusz 2-es szemüveget hordok és folyamatosan romlik a szemem, ezért is gondolkodom ezen. Tudni kell rólam, hogy IGL-es vagyok (csökkent glükóz tolerancia), mondhatni pre-diabéteszes. Elképzelhető, hogy ez is befolyásolja a szemeim romlását. Elsősorban azokat kérdezném, akik már voltak ilyenen, és meg tudják írni a tapasztalataikat. Ti hol voltatok lézeres szemműtéten? Mennyi a gyógyulási idő?

2016. júl. 21. 13:55
1 2
 11/13 anonim válasza:
Amíg romlik a szemed, nem érdemes megcsináltatni, mert a műtét után ugyanúgy visszaállhat. Nekem a szemorvosom ezt mondta, és addig nem is javasolta a műtétet, míg tartósan be nem áll egy értékre. 16 éve van szemüvegem, és -5-6-nál állt be úgy 2 éve, így tavasszal készülök a műtétre.(Eddig tartott a pénz összespórolása, kb 550.000Ft lesz)
2016. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

#2

Ezt a szemtornát mindenhova beírod? Semmit se ér, ahogy az összes ilyen spéci szemüveg vagy "szerkezet" se, csak fejfájást okoz.

2016. okt. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok, végül a Sasszemklinika Femto lézeres látás javításra neveztem be. Egy hete műtötték a szemeimet, az egyik szemem 100%-os, a másik 125%-os látásélességgel rendelkezik, a végleges eredmény az első 1-2 hónapban alakul ki, még fog élesedni a látásom :) Egyelőre elégedett vagyok.
2018. márc. 30. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!