Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi történik a kontaklencséimmel?

Mi történik a kontaklencséimmel?

Figyelt kérdés

Napi hordású kontaktlencsém van körülbrlül egy hónapja. Eddig minden jol ment viszont tegnap a jobb, ma a bal szememnél amikor ki akartam venni, egyszer hozzányúltam , aztan megprobáltam kicsippenteni, de akkor már csaka szemgolyómat érinthettem meg, aztan probáltam továmm, majd miutan magyon fájt a szemem megnéztem tükörben és már nem volt benne. Nyugodjak meg, hogy valahogyan kiesett amikor próbálkoztam?

Bocsi a hülye magyarázásért, remélem érthető.

Köszönöm előre is!


2016. júl. 22. 22:48
 1/7 anonim válasza:
0%
Bement a szemgolyod moge :)
2016. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valóban becsúszhat hátra, de nem a szemed mögé, oda nem tud. Szerintem 1 nap alatt már előre került volna, ha bent lenne és éreznéd is. De az is nagyon furcsa, hogy 2 lencséd is kiesett és eltűnt.
2016. júl. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Húzd le az alsó szemhéjad, kettéhajtva ott szokott megbújni,illetve a belső szemzugban is találtam már rá. Kérj meg valakit, hogy alaposan nézze át a szemedet. Ha fájdalmat, kellemetlen érzésed van, akkor még a szemedben van.
2016. júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Uh. És ha benne maradt tuti érezném? Nem merek aludni. Ugye nem lesz semmi bajom?

2016. júl. 22. 23:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként átnézve nem találtam semmit, meg annyira nem fáj. Már nagyon álmos vagyok, bízom benne, hogy nem lesz semmi baj.
2016. júl. 22. 23:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha fáj akkor tuti bent van.Nekem is volt ilyen.Sok szemcsepp, kb 3x , negyed ora varakozas es nezd meg megtalalod-e.
2016. júl. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy meg sztem nem a neked megfelelo lencset hasznalod mert nagyon tapad.Szemcseppezni meg kell ilyenkor.
2016. júl. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!