Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi történik ha a szemorvos...

Mi történik ha a szemorvos véletlenül rossz méretű kontaktlencsét ad?

Figyelt kérdés

#kontaktlencse #kontaktlencse méret
2015. okt. 3. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs.Mert mielőtt dobozzal rendeltek,próbalencsét kapsz,amit megnéz a műszer segítségével a szemeden.Ha nem jó,akkor másik méretű próbalencsét kapsz,it szintén megnéz,és így tovább.Ha megvan a tökéletes,csak akkor kapsz rendes használatra valót.
2015. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy az elso szemely irta. Pontosan bemerik a szemed, dioptria, atmero, mindent ami ehhez szukseges. Aztan megerkezik a probalencse, nekem egy orat volt fent, kontaktlencseben is megnezte a szemem, hogy jol illeszkedik-e. Aztan megrendeltuk a lencseket. Nagyon fontos, hogy barmi kellemetlent erzel mig bent a lencse mondd el az orvosnak, mert ha esetleg nemjo lehet rendelni mas meretut, probalencsenel ez nem gond. Sok sikert!
2015. okt. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat, csak azért tettem fel ezt a kérdést mert egyik ismerősömnek rossz méretű lencsét adott, és majdnem megvakult. (Fetrengett a földön fájdalmában, alig bírták kiszedni.) De azért gondolom elég béna volt az orvos. :)
2015. okt. 4. 14:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Masodik vagyok. Uhh hat az azert mar durva... Biztos gagyi orvos lehetett, vagy csak rabolintott egyre hogy jo es kesz.. Vigyazni kell vele, inkabb addig probalgasd, amig nem lesz tenyleg jo es kenyelmes. Van akinek az 5. fajta valik be. Aztan ha probalnak rabeszelni, hogy jo, de te erzed hogy nem, akkor menj masik optikaba.
2015. okt. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!