Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szemlencsecseret allja a TB?

A szemlencsecseret allja a TB?

Figyelt kérdés

Szoval..az van hogy 4 eves korom ota szemuveges vagyok /most 20 eves vagyok/ es nem reg voltam szemorvosnal. Ott azt mondtak nem lehet megmuteni a szemem, mivel 20%os homalyossaggal latok a bal szememmel, es csak 40-tol lehet muteni /lezeres szemmutet/.

Engem ez nagyon megremisztett ugyan is fotos szeretnek lenni.

Maradt a szemlencsecsere. A kerdesem a kovetkezo. Allja ezt a tb? Nem tudok vezetni ilyen szemmel es szemuveg nelkul nem latok semmit. Nem reg kezdtem el dolgozni,elotte pedig napi bejelentessel dolgoztam. Neztem.. A szemlencsecsere ara 280.000-300.000 ft. Csak azt nem tudom 1 vagy 2 szemre. Van itt valaki akinek mar volt ilyen?



2016. aug. 6. 11:30
 1/2 NigelB ***** válasza:

Nekem volt. Szürke hályognak hívják magyarul. De ez 20 éves korban elég furcsa. Egy biztos: a szemed többet nem fogy magától élesen látni közelre és távolra. Azaz több (2-3) szemüveg kell (vagy multifókuszos, ha ki tudod fizetni).

Ha mindenáron akarod, privátban meg tudok adni egy orvost, aki nekem is csinálta. Nem kell a %-kal foglalkoznod, ha rossz, megcsinálják. De így is pénzbe kerül.

Két szemet soha nem csinálnak egyszerre, a két műtét között kb. fél évet hagynak.

2016. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom jelenleg nincs penzem ra :(
2016. nov. 7. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!