Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudtok a plasztikai műtét...

Mit tudtok a plasztikai műtét menetéről? Érdemes korán bejelentkezni? A TB tényleg állja?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy velem született, esztétikai hibám. Kövér voltam gyerekkoromban, és férfi létemre az egyik mellem szembetűnően nagyobb, mint a másik. Tavaly elkezdtem fogyni, és idén edzéssel kiegészítve, elég jó formám lett, de ez a hiba belerondít. Utálok tükörbe nézni.

Úgy tudom, a TB állja az ilyen jellegű műtéteket, ha olyan nagy mértékű a hiba, mint az enyém.

Még fogyni szeretnék, de nem tudom, hogy most menjek el az orvoshoz, vagy ráér egy hónap múlva. Hosszú várólisták vannak?


Hajdú-Bihar, F/23



2016. máj. 26. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel az orvosok is elmennek nyáron szabadságra, jobb, ha most mész el a dokihoz.
2016. máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minél előbb menj orvoshoz, mert előfordulhat, hogy sokat kell várnod a műtétre és a doki elküldene esetleg más szakorvosokhoz is a műtét előtt (pl. kardiológus, belgyógyász) vagy kiírna labor - vagy más vizsgálatokat és ezek is idő, amig beszerzed az összes szükséges papírt.

A TB állja az ilyen esetben a műtétet.

2016. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Csak egy jóindulatú javaslat! Nyáron nem olyan jó műttetni, mert egyrészt gyakorlatilag a nyarat nem élvezheted (nem napozhatsz, nem fürödhetsz+ jó sokáig kell hordanod a kompressziós ruhát, ami szintén melegít nagyon), másrészt pont a meleg miatt (hacsak nem tudsz folyamatosan hűvös, klimatizált helyen lenni) nehezebb a sebgyógyulás, az izzadás miatt nagyobb a veszély a sebfertőződésre. Nekem ezt elmondta az orvosom, így villámgyorsan letettem a nyári műtétről, és áttetettem az időpontomat késő őszre. Jó, igaz, én magánorvosnál voltam, ott könyebb átteteni az időpontot, a sima kórházi orvosok nem biztos, hogy odafigyelnek az ilyen dolgokra (tisztelet a kivételnek).

Remélem tudtam segíteni!

Sok sikert kívánok! :)

2016. máj. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!